Jako rodzice, chcemy dać swoim dzieciom

wszystko co najlepsze

Jesteśmy rodzinną i ekologiczną firmą, której ideą jest naturalny, bogaty i przejrzysty skład naszych musów owocowych BIO.

Żyjemy w czasach, gdzie nietolerancje pokarmowe i alergie na produkty są codziennością. Najbliższym dla mnie przykładem jest moja Córka, która zmaga się z wieloma nietolerancjami na produkty spożywcze. To dzięki niej i dla niej, powstał pomysł na ,,Musowo owocowo’’.

Od kiedy moja Córka skończyła 6 miesięcy, jest wymagającym krytykiem naszych produktów.

Mając na uwadze wymagania wszystkich dzieci, chcemy Wam dać możliwość stworzenia dedykowanego musu, z najlepszych produktów od ekologicznych dostawców i lokalnych rolników, bez dodatku cukru.

Założeniem ,,Musowo owocowo’’ jest stworzenie produktu w 100% przejrzystego składem, z wykorzystaniem odpowiednich metod obróbki, tak aby zachować witaminy w nich zawarte. Bawcie się tworzeniem musów owocowych od serca, dla serca.

Do naszych musów wybieramy wyłącznie najlepszej jakości owoce, mając na uwadze ich wartości odżywcze.

Zależy nam, aby nasze musy spełniały nie tylko gusta smakowe Waszych dzieci ale wnosiły do ich diety zróżnicowane i pełnowartościowe przekąski owocowe. Skład naszych musów owocowych weryfikujemy z wykwalifikowanym dietetykiem. Zachęcamy również do zapoznania się z jego artykułami – Porady dietetyka.

Wszystkie nasze musy przygotowujemy ręcznie.

Bez dodatku cukru

Ekologiczni i lokalni dostawcy

100% przejrzysty skład

Stwórz z nami swój własny mus w kilku prostych krokach!

W ,,Musowo owocowo’’ bazujemy wyłącznie na produktach od ekologicznych dostawców oraz lokalnych rolników.

Wybieramy owoce najwyższej jakości, bez dodatku GMO czy innych ulepszaczy. Współpracujemy między innymi z: